Bítls

Bítls

 • Žánr Muzikál
 • Scéna Hudební scéna
 • Premiéra4. březen 2017
 • Délka představení2:55 hod.
 • Počet repríz126
 • Derniéra15. červenec 2020

bláznivá féerie, světová premiéra

Který kluk v šestnácti letech nezakládal kapelu? Který kluk jednou netoužil před zaplněným stadiónem už prvním hrábnutím do strun kytary vyvolat nadšené ječení zástupů fanynek? Který kluk nesnil o dráze rebelského rockera? Juřan, Žanek a Pavlík o něčem takovém sní v malém jihomoravském městečku roku 1967 – místo toho drnkají krotké taneční šlágry, jejich kapele schází bubeník a na místních hodech vystoupí jen díky tomu, že jejich zpěvačkou je dcera předsedy MNV. Je zkrátka těžké být rebel, když musíte před zkouškou kapely místo pilování správného rytmu nakrmit králíky…  Jejich život se však od základu změní, když se v městečku objeví dva tajemní cizinci – první, který si v elegantním obleku objednává martini s vodkou (říkejme mu třeba James B.), a druhý, který nápadně připomíná jednoho z členů kluky zuřivě milovaných Beatles. A když se z hudebních výšin chlapcům zjeví i samotný Rockový Pánbůh, nostalgická a zároveň bláznivá komedie z časů, kdy se zdálo, že elektrická kytara dokáže zachránit svět, může vypuknout… Původní hudební komedie osvědčeného autorského tria Slovák-Šotkovský-Štěpán nabídne vydatnou porci radosti z nestárnoucích hitů dua Lennon-McCartney i mile ulítlý retro příběh o klukovském snění o velkém rockovém světě.

Asistent režie

Hudební nastudování

Sbormistr

Choreografie

Asistent choreografie

 • Kristýna Gašperáková

Asistentka kostýmní výtvarnice

 • Adéla Kučerová

Světelná režie

 • David Kachlíř

Hudební supervize

 • Zdenek Merta

Příprava notových materiálů

 • Richard Mlynář

Zvuková režie

 • Milan Vorlíček

Scénické projekce

 • Petr Hloušek

Masky

 • Jaroslav Milfajt

Produkce

 • Zdeněk Helbich

Hudební aranžmá a scénická hudba

 • Daniel Kyzlink, Jiří Levíček

Pavlík

Žanek

Juřan

Richard Starkey, bubeník

Kolóšek, jeho podržtaška

Rockový Pánbůh

Alžběta, britská královna

Komorník

Matrikářka, Babička a jiné

Soudruh Šišolák, Dědeček a jiní

Monča

Učitelka ruštiny a jiné

Premiér Wilson a jiní

Hospodský Jouza

Swing (pro dámský balet)

HRAJI NEJVĚTŠÍHO REBELA, ŘÍKÁ PATNÁCTILETÝ TALENT ŽANEK Z NOVÉHO MUZIKÁLU BÍTLS

Aneta Beránková 5. únor 2018 zdroj www.breclavsky.denik.cz

Hity jako She Loves You, Help či Yesterday legendární anglické skupiny The Beatles zná snad i pozpátku. Matyáš Kyncl z Hustopečí na Břeclavsku dokázal zazářit mezi osmdesátkou uchazečů a získal roli v muzikálu Bítls v Městském divadle v Brně. „Hraji Žanka, který je z chlapců největší rebel. Mám to rád,“ říká patnáctiletý talent z hustopečského gymnázia. Součástí konkurzu byl nejen zpěv písní od liverpoolské skupiny, ale i taneční choreografie. „Tance jsem se bál nejvíc, ale nakonec mě vybrali,“ vzpomíná na počáteční obavy Kyncl. Následovalo kolečko zkoušek na premiéru, a to téměř každý den. Muzikálový Žanek tak musel skloubit studium a nacvičování role. Děj muzikálu se odehrává na malém městě v roce 1967, kde se trojice kamarádů snaží založit kapelu a sní o životě rockových hvězd. Jejich život se změní ve chvíli, kdy město navštíví dva cizinci. „Je zajímavé, jak se autorům podařilo spojit moravské město a Anglii. Je to vlastně až absurdní, ale velká sranda,“ hodnotí gymnazista. Mladý muzikant začal s hudbou již jako malý kluk a neustále na sobě pracuje. (…) Kromě hraní v divadle se věnuje i psaní básní a skládání písní. (…) Plány do budoucna má jasné. „Určitě chci ještě hrát, protože mě to naplňuje a v divadle jsou výborní kolegové,“ dodává mladík.

 

BLÁZNIVÁ A NEUVĚŘITELNĚ ZÁBAVNÁ POCTA THE BEATLES V MĚSTSKÉM DIVADLE BRNO

Pavla Haluzová 9. květen 2017 zdroj www.eurozpravy.cz

(…) Chlapci Juřan, Žanek a Pavlík mají sice kapelu Beatrolls, ale místo vysněného rebelského života hrají taneční šlágry, chybí jim bubeník a jejich zpěvačka Renča neoplývá zrovna velkým talentem. Mám-li respektovat přání inscenátorů, více o ději prozradit nemůžu. Vězte ale, že se do příběhu plného nečekaných zvratů a bláznivých překvapení zamotá anglická královna s komorníkem, slavný tajný agent popíjející martini a dokonce rockový Bůh. Jak avizovali tvůrci, muzikál Bítls je opravdu bláznivý. Jedná se však o chytrý a rovnoměrně dávkovaný humor plný hlášek, kulturních odkazů a výborně napsaných dialogů. Nadto muzikál odráží naši socialistickou minulost šedesátých let, ale opět s nadhledem a jaksi nenápadně. Největšího ocenění, co se týče autorské práce, podle mě zaslouží fakt, že přestože je titul nabitý písničkami The Beatles, nejedná se o životopisný muzikál o legendární skupině. The Beatles zde fungují spíše jako symbol klukovského snění o hudebním světě a vědomě se pracuje s tím, že písně každý zná. Navíc jsou hudební výstupy do děje důvtipně vkomponovány a nejde o pouhé „slepování“ písní do celku, jak by se v podobném typu muzikálu mohlo stát. (…) Muzikál Bítls je především poctou legendární liverpoolské skupině – obdiv a nadšení z jejich hudby z něj čiší od začátku do konce. V průběhu večera uslyšíme asi dvacet písní ve vynikajících aranžích Daniela Kyzlinka a Jiřího Levíčka, které jsou originální a často překvapivé, ale zároveň zachovávají ducha originálních songů. (…) Do hlavních rolí tří chlapců bylo obsazeno sedm středoškoláků vybraných přes konkurz. Premiéru odehráli Tomáš Dalecký, Miloš Fiala a Jan Dvořák. Všichni tři překvapili hereckou přirozeností a především výborným a přesným zpěvem – bravurně zvládli i trojhlas. Všichni tři kluci jsou velmi šikovní. (…) Celkové obsazení se dá snad jen vychvalovat. Je jasné, že autoři znají svůj soubor dokonale a role jim psali na tělo. Nejvíc diváckého smíchu si vysloužili Petr Štěpán a Michal Isteník jako komická dvojice předsedy MNV a jeho „podržtašky“ Kolóška. Výborný byl i Aleš Slanina jako tajný agent především při svádění mladé Renči za zpěvu písně Oh Darling! nebo Sára Milfajtová jako anglická královna, která sice za celou dobu nepromluví, ale její jediná píseň ke konci večera opravdu stojí za to. Bezkonkurenčně největší zážitek však přinesl Dušan Vitázek jako (skvěle napsaná a slovensky hovořící) postava rockového Boha. (…)

 

BÍTLS

Jaroslav Štěpaník 15. duben 2017 zdroj www.literarky.cz

Umně a vtipně namíchala dnes již osvědčená autorská trojice z Městského divadla Brno Stanislav Slovák, Jan Šotkovský a Petr Štěpán za pomoci výběru z nestárnoucích písní legendární skupiny hudební komedii o snu, který se mění v neuvěřitelný příběh. Ve ztřeštěném ději plném zápletek se kulisy Anglie i sídla britské královny Alžběty střídají s reáliemi moravské vesničky poblíž Brna roku 1967. (…)Tři kluci s kytarami mají sen o kapele. Chybí jim bubeník, přebývá zpěvačka. Nesedí do jejich představ, je však dcerou předsedy místního národního výboru, který má vše pod palcem a dceři chce klestit cestu ke slávě. Skupina má šanci zahrát na hodech. Jak dosáhnout, aby mohli podle svých představ, bez protěžované, rozmazlené dcerky předsedy MNV? Začínají se však dít věci, vše má spád, v pohybu, rychlých proměnách překvapivých událostí. Britská královna, která miluje své Beatles, povolává Jamese B. 006. Má najít záhadně zmizelého RingoStarra. Stopy vedou do vesnice v blízkosti Brna… Muzikál je svižně a vtipně vystavěn, baví od začátku do konce příběhu. Právem je odměňován potleskem na otevřené scéně. Crazy děj baví dialogy i parodií, přirozeně hudbou, zpěvem, tancem, jak k hudební komedii patří. Vše dopadne, jak v žánru na místě, happy endem.Ohlasu diváků napomáhají samozřejmě věčně zelené melodie legendárních Beatles ve výborném podání sólistů i sboru MdB. Všichni z množství účinkujících zdatně přispívají k celkovému vyznění a úspěchu inscenace. Ocenění zaslouží trojice mladých externistů, ústředních postav mladých kytaristů, zakladatelů hudební skupiny. Jako královna zářila Sára Milfajtová, Petr Štěpán výborně „vystřihl“ předsedu MNV. Schůze, jak ji řídil, byla povedenou, ovšem docela realistickou parodickou taškařicí. (…)Rozmazlenou dceru pěkně vystihla Eliška Skálová, bez servilního tajemníka v podání Michala Isteníka by to nešlo, a tak by se dalo pokračovat od jednoho aktéra k druhému. Velký úspěch za pěvecká vystoupení, zejména za Let ItBe, sklidil „Rockový Pánbůh“ v podání Dušana Vitázka. Postava do příběhu vložená symbolizovala ducha doby viděním tehdejšího mládí. (…) Bítls v Městském divadle Brno jsou poctou legendární skupině, všem, které inspirovali, ale i době tak slibné. Podařilo se formou povedené „lehké“ hudební crazy komedie, za pomoci nestárnoucích melodií ve výborném podání orchestru, sólistů a sboru divadla. MdB má však rozhodně na repertoáru novou původní inscenaci, která potěší, pobaví, v duchu i rozezpívá nejširší paletu diváků. Takových není nikdy dost.

 

BÍTLS: SMĚS HNUTÍ, FOLKLÓRU, TRADICE A HUMORU

Josef Meszáros 20. březen 2017 zdroj www.scena.cz

(…) Autoři muzikálu Bítls v programu přiznávají, že v žádném případě neusilovali o životopisný kus. (…) Co nám tedy autoři předkládají? Příběh o dospívání, hledání prvních lásek, působení idolů a hudby na fanoušky všeho věku, o přetvářce dospělých, absurditách doby. Dočkáme se i humorné nadsázky ve stylu špionských filmů. (…) To vše ještě v kombinaci folklóru jižní Moravy, zejména slavnost hodů, a různými svéráznými figurkami – počínaje myslivcem, hasičem, hospodským, učitelkou, a předsedou MNV či jeho tajemníkem konče, je jasné, že se divák nudit nebude. (…) Scénograf Jaroslav Milfajt chytře vybral materiál – sáhl po struktuře vlněného kartonu v příjemných odstínech hnědé a béžové. Může připomínat dřevo, skálu, písek, ale i snové variace mořských vln, anglického manšestru, moravské lidové architektury, krabice, která skrývá tajemství. Kostymérka Andrea Kučerová měla za úkol obsáhnout tři odlišná prostředí – anglický oděvní styl, šedou normalizační oděvní tvorbu a přepestrou snovou rovinu, květinové hnutí, postavy z muzikálů, pohádek a filmů. Vskutku pestrá směs. (…) Nejdůležitější jsou ovšem herci. Začněme u trojice vesnických kluků – Pavlík (Tomáš Dalecký), Žanek (Matyáš Kyncl) a Juřan (Jan Dvořák). Upřímně válí s mladickou čistotou, na jevišti jsou jistí, a drobná neohrabanost, která k pubertě patří, je prostě jejich nedílnou součástí. Ve zpěvu a angličtině mají prim. Radost, hravost a originální lumpárny z nich přímo tryskají. Mají ovšem i smysl pro zodpovědnost, přeci jen by na hodech chtěli hrát, touží svou kapelu někam dotáhnout. Nerozdělí je ani rozkol se zpěvačkou, drží si svou tvář. (…) Předseda MNV Homola (Petr Štěpán) je přesnou karikaturou na různé patolízaly, mocné regionální politiky. No prostě, zkuste dát někomu moc, může to být o nemoc. Petr Štěpán skvěle balancuje mezi mocí a hloupostí, jednoduchostí a vychytralostí. Kolóšek (Alan Novotný), česká, pardon i moravská postavička evokující naši národní „švejkovskou“ povahu nemá chybu. (…) Rockový Pánbůh (Dušan Vitázek) svou nadsázkou a vizionářským viděním nasměruje diváka k féerii a snění. Z menších rolí stojí za zmínku Hospodský Jouza (Kristian Pekar), je to hokejový fanda, který panáka považuje za dávání gólů. (…) Inscenace Bítls je féerie se vším, co k ní patří: dějem odehrávajícím se na několika místech a hlavně s písničkami The Beatles. Jejich orchestrální verze s originálními texty dokážou potěšit, ale i dojmout. A o tom divadlo je – předávat emoce, mapovat historii, přinášet o ní svědectví. A do toho všeho vnést současnou interpretaci, názor a komentář. Takoví jsou brněnští Bítls, rebelové současné doby s historickými kořeny v květinovém hnutí, moravském folklóru a české švejkovské tradici s chladným anglickým humorem.

 

AGENT ZMIZEL PO ANGLICKU: BREXIT

Jiří P. Kříž 16. březen 2017 zdroj Právo

Svatá autorská trojice Petr Štěpán–Jan Šotkovský–Stanislav Slovák stvořila pro mateřské Městské divadlo Brno kousek, který – když pánbů dopustí – bude se hrát až do jejich odchodu do zasloužené penze: Bítls. (…) V kterési příměstské dědině u Brna chystají hody. Soudruzi si lámou hlavu, kdo jim na nich bude hrát, a pak se to všechno semele. Její Veličenstvo, dodnes královna, vyšle do Brna agenta 006 z MI6, v sokolovně, pardon, v kulturáku se mihnou i Doyle a Bodie, a když si kluci poprvé čichnou k marjánce, zjeví se u Ponávky celá rocková scéna 60. let včetně Freddieho Mercuryho, ještě uklízečky. A nakonec i Alžběta II. Bítls v Brně, to je gejzír nápadů, gagů a hlášek („Zmizím po anglicku. Brexit!“ vece 006), kousavých srovnání západu a východu. (…) Skvostná inscenace!

 

BEATLES Z MORAVY

Lukáš Dubský 13. březen 2017 zdroj www.i-divadlo.cz

Nejeden světový hit již diváci slyšeli z jeviště Městského divadla Brno. Nyní divadlem zní i nestárnoucí šlágry liverpoolské kapely The Beatles. Nový komediální muzikál s názvem Bítls napsalo osvědčené trio Štěpán – Šotkovský – Slovák. V Brně se nepokouší dělat životopisný muzikál, který by vyprávěl o slavných „Broucích“. Fabule je bláznivě hravá, a tak se v ní na jednom místě setkávají předseda MNV, tajný agent MI6 a britská královna. (…) Všechny oblíbené písně uslyší diváci v originále, což bylo šťastné rozhodnutí. (…) Nové hudební aranžmá vtiskli písním Daniel Kyzlink a Jiří Levíček a nutno podotknout, že známé melodie hrané celým orchestrem zní velmi dobře. (…) Scénické řešení Jaroslava Milfajta je tentokrát velmi úsporné, proměnu scény tvoří z větší části projekce. Kostýmy, jejichž autorkou je Andrea Kučerová, respektují dobové zasazení. Z herců asi nejvíce zaujmou Viktor Skála jako předseda MNV Homola, jenž je prototypem člověka, který vlastně není zlý, ale byla mu díky stranické příslušnosti svěřena příliš velká moc. Povedenou komediální kreaci pak jako jeho nohsled Kolóšek předvádí Alan Novotný. Z mladých herců nejsuverénněji působila Dagmar Křížová v roli Homolovy dcery Renči. Pěvecky se pak diváci mohou těšit hlavně na Dušana Vitázka, kterého uvidí v úloze Rockového boha (mluvícího slovensky!). Při jeho interpretaci písně Let It Be si člověk až kacířsky pomyslí, že to zní líp než originál. Bláznivé eskapády a slavné písně v pěkném novém balení? To jsou atributy, díky kterým bude muzikál Bítls jistě patřit mezi hodně populární kousky na repertoáru Městského divadla Brno. (…)

 

BÍTLS. TAKÉ JSTE SI ZABÍTLILI?

Vratislav Mlčoch 13. březen 2017 zdroj www.babocka.vram.cz

(…) Jsme v roce 1967 a v Československu kvete socialismus ještě bez lidské tváře, ti tři mladíci z Beatrolls mají všelijaké trable s vrchností, ztělesněnou předsedou MNV, jeho podržtaškou (to znamená poskokem), kantory ve škole a rodiči, kteří všichni jsou tak či onak zapojeni do budování lepších zítřků, jak nám tenkrát mazávali suchý chleba. A ona vrchnost má zase plné gatě kvůli onomu cizinci, o kterém nikdo netuší, co je zač a co tam pohledává. Co kdyby to byl špion? Nebo hůř, tajná kontrola z ministerstva? (…) Kluci se probíjejí všelijak s cílem hrát na místních hodech. (…) „Vy innostraněc, da?“ zkoušejí se domluvit s Ringem jediným cizím jazykem, který znají, a když se jim to nakonec rukama – nohama povede, Ringo jim v kapele doplní bubeníka a všichni poznají, že beat bez bicích není žádný beat. (…) Hudba je od Beatles, hraje ji orchestr MdB umně ukrytý a je perfektně zaranžovaná. A když říkám perfektně, tak to také tak myslím. (…) Kostýmy vás potěší různými fintami zdůrazňujícími tehdejší poměry v socialistickém oblékání. A herecké výkony? Páni herci si hru užili nejméně tak dobře jako publikum. Ještě nikdy jsem neviděl tolik rozchechtaných dědků, pardon, pánů v mých letech, a dam v těch úplně nejvíc nejlepších letech. Inu, vzpomínky na mládí dělají své. (…)

 

BÍTLS: BLÁZNI, KTERÉ NESMÍTE MINOUT

Luboš Mareček 6. březen 2017 zdroj www.mestohudby.cz

Velmi vtipné a tedy i zábavné, divadelně nápadité a kvalitní, hudebně zajímavé a navrch inteligentní: to vše jsou přívlastky, kterými lze označit novou hudební komedii Bítls v produkci Městského divadla Brno. Ztřeštěný muzikál postavený na písních legendárních Beatles je ukázkou původního divadla, které diváka skoro tři hodiny budí k salvám smíchu a zároveň má přidanou hodnotu v podobě nenucené a trefné sondy do naší socialistické minulosti. Příběh o mladících z jihomoravského městečka roku 1967 snících o slávě velkých kapel a hrajících ve své kapele Beatrolls je dílem autorského tria Petr Štěpán, Jan Šotkovský a Stanislav Slovák, který novou inscenaci také režíroval. (…) Bítls nabízí mnoho velmi zdařilých hudebních aranží bítlsácké muziky třeba do podoby moravského foklóru, dechovky, symfonické či až staré barokní muziky. Nápadité úpravy pořízené speciálně pro orchestr divadla představují velmi záslužné dílo Daniela Kyzlinka a Jiřího Levíčka a mají lví podíl na úspěchu večera. (…) Ocenit musím také svižnou práci orchestru, který divákům až na dvě odhalení zůstává zatajen. (…) A odhalit ho může – jak jinak – jen Rockový pánbůh, který tady vstupuje do děje. Když ve finále zápletka hrozí zašmodrcháním, velmi vtipně ji tento Bůh v tradici deus ex machina na závěr také uzavře. (…) Vedle zdařilé režie Stano Slováka, která kontroluje účinkující, aby se neutrhli z řetězu a přísně drželi své groteskní role, musím poukázat na několik výkonů, i když se mi tady líbil celý soubor. (…) Inscenaci herecky kraluje Petr Štěpán jako předseda MNV Homola, tento portrét soudruha nepostrádá koncentrovanou českou ustrašenost, ale i srdečnost našinců z regionu. Za jedna! Výtečný obrázek jeho podržtašky Kolóška podal Alan Novotný, perfektně držená figura nejistého patolízala a přes den nuceně abstinujícího alkoholika. V centru pozornosti stojí chlapecká kapela složená z tří teenagerů mimo soubor. Já viděl Dominika Brychtu, Matyáše Kyncla a Tomáše Herajta a musím konstatovat, že jim velké jeviště pranic nepřekáželo. (…) Rockový pánbůh Dušana Vitázka je do detailu cizelovanou postavou nebeského, lehce samolibého suveréna, jehož slovenština mu dává neskutečný glanc. (…)

 

 

BÍTLS JSOU POCTOU I VZPOMÍNKOU, HLAVNĚ VŠAK POVEDENOU HUDEBNÍ CRAZY KOMEDIÍ

Jaroslav Štěpaník 6. březen 2017 zdroj www.novinky.cz

Umně a vtipně namíchala osvědčená autorská trojice z Městského divadla Brno S. Slovák, J. Šotkovský a P. Štěpán koktejl z písní legendární skupiny s komediálním příběhem, v němž se kulisy Anglie i sídla královny střídají s ději v moravské vesničce roku 1967. Tři kluci s kytarami mají sen o kapele. Chybí bubeník, přebývá zpěvačka, která do představ nesedí. Ta je však dcerou předsedy místního národního výboru, který, jak jinak, má veškeré dění na vesnici pod palcem. Objevuje se možnost hrát na hodech. Jak však dosáhnout, aby mohli podle svých představ a bez protěžované, trochu rozmazlené dcerušky předsedy MNV? Dějí se však věci a má to spád, vše v pohybu a rychlých proměnách za nečekaných spojení. Britská královna, která miluje své Beatles, povolává agenta Jamese B. 006. Dostává úkol: nalezen musí být Ringo Starr, který zmizel neznámo kam. Objevují se stopy vedoucí do vesnice v blízkosti Brna. (…) Muzikál je svižně a dovedně spleten, potlesk z hudebních a tanečních čísel se ozývá pravidelně a silně. Podařil se kus těžící z věčně zelených melodií legendární skupiny, opírající se o crazy děj živený slušnou porcí humoru i parodie. Dialogy jiskří, smích diváků je téměř permanentní. (…) V každém případě možno říci, že MdB má na repertoáru inscenaci, která potěší, pobaví i rozesměje nejširší paletu diváků. Takových není nikdy dost. (…)

 

BÍTLS: MUZIKÁL VTIPNÝ JAKO HOŘÍ, MÁ PANENKO A OPOJNÝ JAKO HAIR

Simona Polcarová 7. únor 2017 zdroj www.polcarka-pr.cz

Píše se rok 1967. V malé vesnici nedaleko Brna sní svůj sen o rockové kapele Juřan, Žanek a Pavlík. Ve Velké Británii dostává zvláštní úkol od královny agent 006. Zmizel totiž člen kapely Beatles Ringo Starr. Jak se oba příběhy propojí? A jak to dopadne, když se na hity legendárních „Brouků“ naroubuje příběh tří kluků z Moravy? Muzikál Bítls (…) napsali dramaturg Jan Šotkovský, herec Petr Štěpán a rovněž herec a zároveň i režisér inscenace Stano Slovák. Zápletku založili na myšlence, že kapelu Beatles na čas opustil Ringo Starr, který odešel hledat své kořeny. Najde je právě ve vesnici nedaleko Brna, kde se chystají hody a kde trojici kluků chybí v kapele bubeník. K tomu si přimyslete moravský kolorit, vesnický výbor s přitroublým předsedou a jeho podržtaškou a klučičí touhu po rebelství. Perfektní jsou v představení hlavně skvěle vypointované dialogy, u nichž se musíte velmi často smát. (…) Spojení písniček Beatles s příběhem party kluků vyšlo na výbornou a představení nabízí směsici hitů a neskutečné zábavy. (…) Muzika a příběh se doplňují skvěle a bez zaškobrtnutí. Kluci mají kapelu a chtějí hrát rock. A co jiného než Beatles. Učitelce (přesněji: soudružce učitelce) ruštiny dokonce napíší text songu Love me do v azbuce na tabuli a přesvědčí ji, že „Lavmidu“ je jméno uzbeckého bojovníka za svobodu. Odvážně ho pak mohou oslavovat písní přímo v hodině ruštiny. A co asi zpívá agent 006, který hledá ztraceného člena Beatles, když vstoupí do dívčí ložnice? Co jiného než Oh Darling! Hity jsou světové, ale příběh je náš, přitom vše báječně funguje. (…) Městské divadlo Brno je scénou, která místy sází na osvědčené tituly a má nebo měla na repertoáru perly. (…) Muzikál Bítls do této koncepce zapadá, ale tentokrát se spojila jistota s invencí. Báječnou muziku rámuje originální a divácky velmi vděčný příběh. (…) Pokud se chcete dobře pobavit a máte rádi „Brouky“ a formanovský humor, Bítls vám určitě padnou do noty.

 

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

-->