MdB Klub - online

MdB Klub - online

  • Žánr Koncert
  • Scéna Divadelní klub
  • Premiéra7. listopad 2020
  • Délka představení1:30 hod.
  • Počet repríz31
  • Cena

talk show z vašeho divadla

Nové dílky naší talk show najdete vždy v sobotu v 19.00 h zde!

Na YouTube kanále MdB KLUB můžete sledovat naši novou talk show. Tento pořad historicky navazuje na genius loci Divadelního klubu Městského divadla Brno, ve kterém se po desetiletí setkávali umělci a významné osobnosti našeho města. Bohužel dlouhodobý trend spíše potvrzuje, že se společnost čím dál více individualizuje, a tedy stále méně setkává, a tak i tato tradice pomalu zaniká… Petr Gazdík se svými spolupracovníky přichází s nápadem na tento zvyk navázat formou diskusně-zábavního pořadu. V pandemické době se tato forma vystoupení stává slibnou možností, jak komunikovat s našimi diváky. Moderátoři Jana Musilová, Barbora Goldmannová a Jonáš Florián povedou každý ve svém díle rozhovory vždy se dvěma hosty a součástí programu budou také hudební vstupy z repertoáru našich interpretů za klavírního doprovodu Tomáše Zedka. V naší talk show MdB KLUB se také jako první dozvíte o nových premiérách, které pro vás stále připravujeme, díky povídání s oblíbenými herci zavzpomínáte na inscenace minulé a seznámíte se s dalšími zajímavými osobnostmi Brna napříč všemi, nejen kulturními odvětvími našich životů. 

19. června – Barbora Goldmannová s hosty Martou Matějovou a Jiřím Machem

Trojice, která se sejde k poslednímu setkání u krbu ještě bez diváků, za sebou aktuálně má světovou premiéru rozverné historické fresky Napoleon aneb Alchymie štěstí. Nejen o ní si Barbora Goldmannová popovídá se svou kolegyní, herečkou, zpěvačkou a také maminkou dvou dětí Martou Matějovou. Marta zavzpomíná na začátek svého angažmá, které v MdB získala ještě během studia na konzervatoři, a prozradí, jak se se svým mužem, choreografem Michalem Matějem seznámila díky tanci, ačkoli doma spolu prý netančí. Marta také zazpívá píseň od zpěvačky Adele Someone Like You, kterou pro ni manžel přeložil do češtiny pod názvem Požehnání. Herec Jiří Mach nejprve přijme pozdravy od moderátorčiny maminky, která je jeho velkou fanynkou. Jako mistr světa ve verbuňku se pak nenechá dlouho přemlouvat k malé ukázce a vylíčí svůj velký zážitek z návštěvy Wimbledonu. Na závěr Jiří zazpívá píseň skupiny Jablkoň Akční hvězda.

26. června – záznam živého MdB Klubu Speciál natáčeného 20. června

 

Režie

Dramaturg

Zvuk

  • Vilém Friml

Světla

  • Jiří Vacek

Kamera

  • Tomáš Bayer

Klavírní doprovod

  • Tomáš Zedek
Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací