MdB Klub - online

MdB Klub - online

  • Žánr Koncert
  • Scéna Divadelní klub
  • Premiéra7. listopad 2020
  • Délka představení1:30 hod.
  • Počet repríz15
  • Cena

talk show z vašeho divadla

Nové dílky naší talk show najdete vždy v sobotu v 19.00 h zde!

Na YouTube kanále MdB KLUB můžete sledovat naši novou talk show. Tento pořad historicky navazuje na genius loci Divadelního klubu Městského divadla Brno, ve kterém se po desetiletí setkávali umělci a významné osobnosti našeho města. Bohužel dlouhodobý trend spíše potvrzuje, že se společnost čím dál více individualizuje, a tedy stále méně setkává, a tak i tato tradice pomalu zaniká… Petr Gazdík se svými spolupracovníky přichází s nápadem na tento zvyk navázat formou diskusně-zábavního pořadu. V pandemické době se tato forma vystoupení stává slibnou možností, jak komunikovat s našimi diváky. Moderátoři Jana Musilová, Barbora Goldmannová a Jonáš Florián povedou každý ve svém díle rozhovory vždy se dvěma hosty a součástí programu budou také hudební vstupy z repertoáru našich interpretů za klavírního doprovodu Tomáše Zedka. V naší talk show MdB KLUB se také jako první dozvíte o nových premiérách, které pro vás stále připravujeme, díky povídání s oblíbenými herci zavzpomínáte na inscenace minulé a seznámíte se s dalšími zajímavými osobnostmi Brna napříč všemi, nejen kulturními odvětvími našich životů. 

Březen

6. březen

Jana Musilová a Viktória Matušovová a MUDr. Radan Havlík

Prvním hostem Jany Musilové v tomto dílu talk show MdB Klub byla další výrazná osobnost našeho divadla, herečka a fantastická zpěvačka Viktória Matušovová. Viktória s Janou zavzpomínala na své slavné začátky na Slovensku a povyprávěla o tom, jak je šťastná, že jí konkurz do muzikálu Jekyll a Hyde přivedl do Brna a Městského divadla. Z tohoto muzikálu zazpívala i píseň, ale zazněla také písnička, kterou napsala Viktória spolu s kamarádkou z konzervatoře. Audiolog, otolaryngolog a foniatr MUDr. Radan Havlík, Ph.D. vyprávěl o zajímavých problémech svého oboru, o své lásce ke sportu a k našemu divadlu. Také v tomto díle můžete soutěžit. Tentokrát můžete vyhrát CD s muzikálem Odysseia.

13. březen

Barbora Goldmannová a Lukáš Janota a Lucie Bikárová

Barbora Goldmannová vyzpovídala kolegu Lukáše Janotu. Ten není pouze hercem našeho divadla, ale v poslední době se také intenzivně věnuje vlastní hudební tvorbě, dabuje a je také producentem. V přátelském duchu s Barborou zavzpomínal na své umělecké začátky a zazpíval píseň z inscenace Světáci, při které se sám doprovodil na saxofon. U krbu se k němu přidala mladá talentovaná brněnská zpěvačka, kterou diváci znají z poslední série soutěže SuperStar, ale také z našeho jeviště, kde jako dítě hrála v muzikálech Let snů LILI a Pískání po větru. Lucie Bikárová promluvila o nepříjemnostech, které jí popularita přinesla, ale i o svých plánech do budoucna. Diváci se mohou těšit na píseň Dvě malá křídla tu nejsou v jejím podání a také na soutěž o další CD.

20. březen

Jonáš Florián a Stanislav Moša

Také další březnový díl naší talk show bude speciální. Jediným hostem Jonáše Floriána nebude totiž nikdo jiný než ředitel Městského divadla Brno Stanislav Moša. S Jonášem si popovídají o tom, jestli měl vždy chuť být ředitelem, kde vznikla jeho láska k divadlu a jakým způsobem si vybírá své spolupracovníky. Klavírista Tomáš Zedek tentokrát doprovodil Markétu Sedláčkovou, Stanislava Slováka a Petr Gazdíka, kteří zazpívali tři písně z muzikálů, jejichž společným autorem je se Stanislavem Mošou i jeho stálý spolupracovník Zdenek Merta. Petr Gazdík nakonec přidal i píseň Maria ze slavné West Side Story a nechybí ani soutěž o CD z produkce našeho divadla.

27. březen

Jana Musilová a Tomáš Sagher a Aleš Zbořil

Jana Musilová si pozvala svého dlouholetého kolegu Tomáše Saghera, se kterým zavzpomínala na společné zážitky nejen z počátku éry Městského divadla Brno, ale i ze zkušeností z dabingu a představili aktuální projekt – natáčení podcastů, kde má Tomáš režijně na starosti vytváření rozhlasových pohádek. Dalším hostem byl brněnský moderátor a ikona televizní soutěže AZ-kvíz Aleš Zbořil. O písničku se tentokrát vedle Tomáše Saghera s Janou Musilovou postarala herečka našeho divadla Dagmar Křížová a nechyběla ani soutěž o CD, tentokrát s muzikálem Johnny Blue.

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací