MdB Klub

MdB Klub

  • Žánr
  • Scéna Divadelní klub
  • Premiéra20. červen 2021
  • Délka představení1:30 hod.
  • Počet repríz11
  • Cena 200 - 270 Kč

talk show z vašeho divadla

MdB Klub v nové sezóně 2022/2023

Oblíbená talk show z prostředí Divadelního klubu, jejíchž dosavadních 46 dílů zhlédlo na webu přes 177 000 diváků, se vrací i v nové sezóně! Máme v plánu ji znovu natáčet za přítomnosti diváků, kteří se mohou zapojit i se svými otázkami na hosty. Nebudou chybět ani živá hudební vystoupení s klavírním doprovodem Tomáše Zedka. Na každé natáčení je k dispozici pouhých 20 vstupenek, chcete-li být tedy součástí, neváhejte si je na našich stránkách www.mdb.cz zakoupit. Vstupenky lze koupit na jednotlivé díly, ale také lze být za výhodnější cenu součástí natáčení obou dílů. V takovém případě se obraťte přímo na naše komerční oddělení. Všechny díly budou samozřejmě postupně zveřejňovány na YouTube. Těšíme se na setkání s vámi a našimi hosty v nové sezóně!

Ve čtvrtek 24. listopadu se uskuteční další dvě setkání v Divadelním klubu. Kupte si lístky na natáčení naší talk show.

V 16.30 se Jana Musilová setká s dvěma zajímavými hosty. Prvním z nich bude český historik a ředitel Moravského zemského muzea Jiří Mitáček. Tématem povídání bude nejen tradiční spolupráce MdB a MZM v podobě letních představení na Biskupském dvoře, ale především osobní vztah pana Mitáčka k české historii a k instituci muzea obecně. Druhým hostem bude Janina kolegyně Diana Velčická. Ta se na jevišti Hudební scény objevila poprvé již v roce 2013 v inscenaci tanečního muzikálu Kočky. Poté vystudovala obor muzikálového herectví na JAMU a od roku 2019 je nepřehlédnutelnou členkou našeho soboru. Povídat může o svých zkušenostech s hostováním například na bratislavské Nové scéně, v Divadle J. K. Tyla v Plzni či brněnském HaDivadle a BuranTeatru. Říká o sobě, že má ráda procházky se psem, houbaření, malování a pečení. O tom všem a mnohém dalším si budou s Janou povídat. Ani tentokrát nebude chybět klavírista Tomáš Zedek, který Dianu doprovodí.

V 19.00 se sejde Barbora Goldmannová se svou kolegyní Zuzanou Holbeinovou. Ta má zkušenosti nejen z našeho divadla, ale také z Divadla Hybernia, Divadla J. K. Tyla či Divadla Semafor. V našem divadle se představila již v řadě rolí a začíná se prosazovat také jako choreografka. Báře se jistě vyzná ze své lásky k Londýnu, světu Harryho Pottera či pohybu a podělí se o své bohaté zkušenosti i ze zahraničí. Druhým hostem bude bývalý ředitel Městského divadla Zlín a současný rektor JAMU, ale také dramaturg, herec, překladatel, spisovatel a autor vlastního podcastu Petr Michálek. S ním nebude o zajímavá témata nouze, jistě se zmíní o dnes již legendární inscenaci Ovčáček čtveráček, o angažmá v komunální politice či o aktuálním sžívání s novou funkcí ve významné brněnské instituci.

Vstupenky na tato setkání u krbu si můžete koupit na pokladnách i na našem webu. Pokud byste chtěli být u natáčení obou dílů, kontaktujte naše komerční oddělení či pokladnu, kde vám nabídnou slevu. Také tentokrát oba díly postupně uveřejníme na YouTube kanále, budete je tedy moci s odstupem času sledovat i online.

Režie

Dramaturg

Světla

  • Jiří Vacek

Zvuk

  • Vilém Friml

Klavírní doprovod

  • Tomáš Zedek

Kamera

  • Tomáš Bayer
Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

-->