Konkurz na doplnění souboru a do muzikálu Medikus

5. 4. 2022

Městské divadlo Brno

pořádá konkurz

v sobotu 30. dubna 2022

na doplnění souboru (nabídka angažmá) a na představitele hlavních rolí a company muzikálu Medikus.

Muzikál podle slavného románu Noaha Gordona Ranhojič uvedeme v české premiéře na Hudební scéně v říjnu 2022 v režii Stanislava Moši a překladu Zuzany Čtveráčkové.

Titulní postavou tohoto výjimečného příběhu je Rob Cole, anglický křesťanský chlapec, který se dokáže v těžkých podmínkách 11. století vydat na cestu přes celou Evropu až na dálný východ do města Isfahánu, aby se zde naučil umění lékařství. Motivací pro toto neobvyklé rozhodnutí jsou pro něj zkušenosti z raného dětství, kdy kvůli nedostatečným znalostem o lidském těle přijde jak o matku, tak o další blízké. Setkává se nejprve s bradýřem, který ho zasvětí do primitivního způsobu léčení, díky němuž ale brzy pochopí, že důležitější než vydělat víc peněz, je naučit se skutečnému lékařskému řemeslu. Na své dlouhé a nebezpečné pouti za poznáním, na níž se musí v nepřátelském prostředí vydávat za Žida, najde nejen požadované učení, ale i životní lásku.

Pro hlavní roli hledáme chlapce ve věku 10–12 let na vysoké pěvecké úrovni. Hledáme také dívky chlapeckého vzhledu ve věku 10 - 12 let na vysoké pěvecké úrovni.

Pro obsazení dalších rolí a company hledáme ženy a muže.

Podmínky

- věk: 17– 40 let

- zpěv, tanec (vyšší úroveň / konzervatoř / VŠ)

- zaslání online přihlášky s fotem do 21. dubna 2022

-  zpěv: dle vlastního výběru si připravte dvě odlišné muzikálové písně v českém jazyce

-  tanec: proběhne na místě, vezměte si s sebou vhodné oblečení

Vlastní notové materiály či podklady pro zpěv (na flashdisku a výhradně ve formátu mp3) si vezměte s sebou, korepetitor a zvukař budou u konkurzu zajištěni divadlem.

Zpět

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

-->