F Scéna / 70 rokov

F Scéna / 70 rokov

  • Žánr Koncert
  • Scéna Biskupský dvůr
  • Premiéra19. srpen 2021
  • Délka představení1:20 hod.
  • Počet repríz0
  • Cena 200 Kč

SĹUK Bratislava, zahajovací vystoupení F Scéna 2021

Na Biskupském dvoře hrajeme za každého počasí!

Slovenský ľudový umelecký kolektív z Bratislavy je profesionální umělecké těleso, působící v oblasti uměleckého zpracování a interpretace tradiční lidové kultury na Slovensku již od roku 1949. Jeho tvorba vychází z autentických podob slovenského lidového umění, jež zpracovává do umělecky vysoce kvalitních a divácky úspěšných programů. SĹUK přiveze do Brna reprezentační pořad 70 ROKOV, který představí hudebně taneční koláž toho nejlepšího, co na scéně SĽUKu vzniklo - je odkazem na tzv. zlatý fond uměleckého tělesa a na nejúspěšnější projekty v posledních desetiletích. 

VSTUPNÉ 200,- Kč
 · Osobně je možné vstupenky zakoupit v předprodeji Turistického informačního centra na Panenské 1. a Mini Garage (muzeum autíček), Tábor 943/14, Brno, (www.minigarageBrno.czinfo@minigaragebrno.cz) (otevřeno: ÚT až PÁ 15.00 – 19.00 hodin / SO, NE 10.00 – 18.00 hodin)
· Žáci, studenti a senioři mají u nás 20% a členové FOS Jánošík 50% slevu, po předložení průkazu. Děti do 12 let i držitelé průkazu TP a ZTP mají vstup zdarma.
Pokladna na Biskupském dvoře bude otevřena hodinu před začátkem každého představení, platbu bude možné realizovat pouze hotově.

Více informací najdete zde.

Obsazení

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací