Muzikály z Lidické

Muzikály z Lidické

  • Žánr Koncert
  • Scéna Hudební scéna
  • Premiéra21. únor 2024
  • Délka představení1:30 hod.
  • Počet repríz1
  • Cena 710 - 760 Kč

slavnostní benefiční koncert pro Ukrajinu

24. února 2024 uběhnou přesně dva roky od začátku ruské invaze, která se bohužel stále odehrává na nám blízké Ukrajině. V souvislosti s tímto smutným výročím se Městské divadlo Brno rozhodlo navázat na své předchozí aktivity spojené s pomocí pro Ukrajinu, a to uspořádáním koncertu s názvem Muzikály z Lidické, jenž má podpořit ukrajinské rodiny, které utekly před agresí a válkou do České republiky.

V průběhu programu koncertu, jehož režie se ujme Igor Ondříček, zazní nejen oblíbené melodie těch nejznámějších muzikálových písní z inscenací, které se na Hudební scéně postupně odehrály v minulosti, ale i ukázky ze současného repertoáru divadla. Těšit se tedy můžete na písně z takových titulů jako Kočky, Les Misérables (Bídníci), Kvítek z horrroru, Devět křížůJesus Christ Superstar, Heidi, Jekyll a Hyde, Mamma Mia!Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášťThe Addams Family a Medicus.

Účinkují sólisté, mnohačetná company a orchestr Městského divadla Brno pod vedením dirigentky Emy Javorové.

Pojďte tímto způsobem společně s námi podpořit ty, kteří to potřebují! Děkujeme, že nám pomůžete pomáhat!

Účinkují: Dagmar Křížová, Aleš Slanina, Viktória Matušovová, Hana Kubinová, Libor Matouš, Jana Musilová, Dušan Vitázek, Karolína a Gabriela Čtveráčkovy, Jonáš Florián, Ivana Vaňková, Andrea Zelová, Kryštof Helbich, Zuzana Skálová a mnozí další.

 

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

-->